0
0
0

Що робити, якщо взуття пахне?

Що робити, якщо взуття пахне?

Що робити, якщо взуття пахне?

Багато з нас іноді потрапляють в незручну ситуацію, коли, прийшовши в гості до своїх друзів або родичів, знімають взуття, і при цьому від нього починає виходити неприємний запах.  Щоб впоратися з такою пікантною проблемою, необхідно спочатку встановити причини її виникнення.  Як показує практика, взуття може погано пахнути в наступних випадках:

 • в результаті порушення правил зберігання та догляду за ним;
 • при неналежній якості матеріалів виготовлення;
 • через розвиток усередині мікроорганізмів.

В першу чергу, необхідно завжди придивлятися до якості взуття на етапі його покупки.  Слід віддавати перевагу виробам з витривалого природного матеріалу: шкіри, флотару або нубука.  Текстиль обов'язково повинен давати вашій шкірі дихати.  Прекрасним доповненням до покупки буде спеціальна дихаюча устілка з природного матеріалу, наприклад, шліфованої берести.

Як перемогти запах поту?

Пітливість ніг - друга, найважливіша причина виникнення неприємних ароматів, що виходять від вашого взуття.  Постійно вологе середовище є сприятливою умовою для розвитку різного роду бактерій.  Вироблені ними продукти стають джерелом всім відомого неприємного запаху.  Щоб позбутися від нього, може не вистачити кожен день міняти шкарпетки і мити ноги.

Для усунення запаху взуття в результаті пітливості ніг необхідно:

 • ходити в шкарпетках, на 80% зроблених з природного матеріалу;
 • ретельно сушити вологе взуття;
 • поміщати всередину берець, черевиків або кросівок нові устілки хоча б один раз на місяць;
 • обробляти взуття ефективними складами, що перешкоджають попаданню і вбиранню вологи.

Також потрібно обов'язково стежити за здоров'ям своїх ніг.  При наявності грибка поганий запах від взуття неминучий.

Запобігання розвитку цвілі.

У холодні дощові сезони, через порушення правил зберігання, нерідко відбувається ураження взуття цвілевим грибком, який викликає поганий запах.  Для запобігання його появи потрібно зробити зі своїми кросівками або черевиками таку послідовність дій:

 1. добре помити їх і потім ретельно висушити;
 2. вироби зі шкіри крейзі, нубуку або флотару протерти спеціальним складом;
 3. прокласти всередину взуття газету або звичайний папір і помістити пару в коробку;
 4. покласти разом з взуттям також упаковку з силікатним гелем або ж туалетним наповнювачем для домашніх тварин, що містить в собі силікатний гель.

Далі слід зберігати взуттєві вироби в провітрюваному приміщенні, іноді дістаючи з коробки для забезпечення циркуляції повітря.


Коментарі